مجموعه اموزشی با محتوی های مختلف

بایگانی برای ‘آموزشی’

وزیر ورزش و جوانان طی حکمی علیرضا دبیر را به عنوان رییس فدراسیون کشتی منصوب کرد.

آموزشی

داود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شد

آموزشی

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، انقلاب اسلامی در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان گمان‌های باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش‌ها و به دست آوردن پیشرفت‌های خیره‌کننده، همواره سربلند دیده‌اند. در چنین نقطه‌ی عطفی، رهبر انقلاب با صدور «بیانیه‌ گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌   ادامه ...

آموزشی

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سیلاب‌های سال 98 ، سیلاب‌هایی کم‌نظیر در تاریخ ایران بودند که خسارات‌های بسیاری از خود برجای گذاشتند. نخستین میزگرد به‌منظور بررسی ابعاد گوناگون این سیلاب‌ها با عنوان “میزگرد سیلاب” در خبرگزاری تسنیم برگزار شد که مطالب مطرح شده در این میزگرد،  در بخش های مختلف در قالب متن و فیلم تقدیم مخاطبان شد. اکنون دومین میزگرد با عنوان “نقش سدها در مدیریت سیلاب‌ها” که   ادامه ...

آموزشی

تمرینات و مسابقه تیم های رهایی گروگان فاتحین

آموزشی

بازار طلا و سکه در اولین روز هفته بر خلاف روند کاهشی روز‌های قبل، با افزایش نسبی قیمت‌ها همراه شد. به گونه‌ای که سکه تمام بهار آزادی طرح جدید دوباره در کانال ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان جای گرفت.

آموزشی

خراسان ورزشی – ۳۰ تیر

آموزشی

نظر آهاری گفت: اجلاس شانگهای، بیشتر از سال گذشته کشور‌ها را به سمت گسترش تعاملات و همگرایی سوق داد.

آموزشی

رییس دبیرخانه کار گروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : وقتی که مکانیسم‌های تنظیم حرارت در بدن نتوانند گرما را در فصل تابستان کنترل کنند و دمای بدن فرد به ۴۰ درجه برسد دچار گرما زدگی شده است .

آموزشی

رئیس اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۱۶۹ بیمارستان کشور برای پذیرش و بستری بیماران خارجی مجوز دارند.

آموزشی