مجموعه اموزشی با محتوی های مختلف

بایگانی برای ‘آموزشی’

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: ۲مرکز غیرمجاز ارائه خدمات پوست و مو و لیزر در این شهرستان شناسایی و پلمب شدند.

آموزشی

جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی‌ها، آشپزی، فیلم و عکس‌هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و … را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر روزه آماده است، مطالب ارسالی شما را نیز متناسب با موضوعات نامبرده در سایت منتشر کند. گزارش کامل از گزیده‌خبرهای امروز «تابناک   ادامه ...

آموزشی

دکتر کیهان برزگر

آموزشی

ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و … را تولید و/یا ارائه می کنیم. «تابناک جوان» برای انتشار مطالب ارسالی شما نیز آمادگی دارد! روی تیترها کلیک کنید تا گزارش کامل گزیده‌ خبرهای «تابناک جوان» را بخوانید.

آموزشی

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا با تکرار ادعا‌های خود درباره مذاکره آمریکا با ایران در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با رئیس‌جمهور اکوادور گفت اگر ایران مانند یک کشور نرمال رفتار کند آمریکا آماده مذاکره است.

آموزشی

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از کشف ۲/۵ تن مرغ زنده قاچاق در ایلام خبر داد.

آموزشی

فرماندهی انتظامی شهرستان آبدانان از استخدام نیرو در نیروی انتظامی این شهرستان خبر داد.

آموزشی

مدیر عامل شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه ۹ در بازدید از سیلو‌های ذخیره سازی گندم شهرستان اسلام آباد غرب از روند خرید تضمینی این محصول استراتژیک ابراز رضایت کرد.

آموزشی

آغاز نشست جنبش عدم تعهد با حضور ظریف

آموزشی

مدیر مرکز آموزش عالی کاشمر گفت: تعداد دانشجویان مرکز آموزش عالی کاشمر، حدود ۳۰ برابر شده است و اکنون حدود ۸۰۰ دانشجو در این مرکز مشغول تحصیل هستند.

آموزشی