مجموعه اموزشی با محتوی های مختلف

بایگانی برای ‘آموزشی’

آنچه به نظر می‌رسد و اعلام شده، این است که مقررات حمل و نقل دریایی را نادیده گرفته و به این اعتبار، کشتی را توقیف کرده اند؛ اما اینکه مصلحت کشور ما اقتضا می‌کرد این کشتی گرفته شود، دلیل این تخلفات به مصلحت نبوده است که این توقیف صورت گیرد.

آموزشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز پایانی شانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا صبح امروز (یکشنبه) با رقابت‌های کومیته تیمی در بخش آقایان و بانوان در تاشکند ادامه یافت و در دیدار فینال کومیته تیمی مردان، تیم ملی کاراته ایران با برتری 3 بر صفر مقابل عربستان برای سومین بار متوالی قهرمان کومیته تیمی آسیا شد، عنوانی که پیش از این سه بار توسط کومیته تیمی کشورمان در مسابقات جهانی اتفاق   ادامه ...

آموزشی

بیش از ۹ میلیارد تومان زکات در گیلان جمع آوری شده است.

آموزشی

کالدرون تازه امروز به تهران برمی گردد و فشارش را برای خرید این مهاجمان زیادتر هم می کند و مشخص نیست پرسپولیس بی پول چه جوابی برای او خواهد داشت.

آموزشی

منظور از شرکت در جرم این است که بیش از یک نفر در ارتکاب جرمی مداخله داشته باشند. به ‌طور کلّی، هر گاه گروهی از افراد در تحقق جرمی دخالت کنند، هر یک از آن‌ها ممکن است بسته به نقشی که دارند، شریک یا معاون یا مرتکبِ جرم مستقل دیگری تلقی شود. البته چنین نیست که در همه جرایم شرکت در جرم امکان‌پذیر باشد.

آموزشی

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران از یکطرفه شدن محور کندوان مسیر شمال به جنوب به دلیل تخلیه بار ترافیکی خبر داد.دد

آموزشی

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از هفته اول لیگ نوزدهم در ایران حضور خواهد داشت.

آموزشی

عنایت آرامشیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، با بیان اینکه آتش‌سوزی در منطقه حفاظت شده خامی واقع در شهرستان باشت از عصر روز گذشته آغاز شد، اظهار داشت: با وجود تلاش‌های فراوان برای اطفای حریق، آتش‌سوزی در این منطقه همچنان ادامه دارد. وی با اشاره به شرایط اقلیمی و صعب‌العبور بودن منطقه حفاظت شده خامی، افزود: شدت وزش باد در ارتفاعات این منطقه به حدی است که کنترل   ادامه ...

آموزشی

چهل و هشتمین شب شاعر به بزرگداشت استاد محمود دست‌پیش، شاعر پیشکسوت ترک‌زبان اختصاص خواهد داشت.

آموزشی

نماینده اردکان در برنامه دست‌خط اظهاراتی درمورد فعالیت برخی مدیران بانکی داشت.

آموزشی