مجموعه اموزشی با محتوی های مختلف

بایگانی برای ‘آموزشی’

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان از وقوع گرد و خاک طی امروز در مناطق شرق، جنوب و شمال شرق استان اصفهان خبرداد.

آموزشی

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاتم گفت: ایجاد فرصت‌های شغلی در بخش کشاورزی تنها راه برون رفت از وضعیت موجود در روستا‌ها و شهرستان است.

آموزشی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ما با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم چون مذاکره با منافع ملی و امنیت ما در تضاد است.

آموزشی

ورود هیات حماس به تهران خبر دادند

آموزشی

خرید لباس‌های با کیفیت به این معنی نیست که حتماً باید هزینه گزافی کنید، در واقع می‌توانید با صرف کمی زمان یک لباس با کیفیت را با قیمت کاملاً مناسب بخرید، به شرطی که بتوانید لباس‌های با کیفیت را تشخیص دهید؛ اما تشخیص لباس با کیفیت کار آسانی نیست و به کمی تمرین و تجربه نیاز دارد. در این ویدیو به 10 نشانه تشخیص لباس‌های با کیفیت پرداخته می‌شود.

آموزشی

روحانی: اجاره‌بها درتهران ۳۰درصد افزایش یافته است

آموزشی

اجرای موثر برجام تنها راه کاهش تنش‌ها است

آموزشی

A former National Security Agency contractor who stored two decades’ worth of classified documents at his Maryland home was sentenced Friday to nine years in prison.

آموزشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سردار سرتیپ مهدی ربانی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره بیش از 500 شهید والامقام خوراسگان به‌ویژه 40 لاله آسمانی محله سلمان، با اشاره به روند تغییر توان بازدارندگی ایران در مقابل تهدیدات دشمن در 4 دهه انقلاب اسلامی اظهار داشت: کشورهای اروپایی در جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق علیه ایران، صدام را به سلاح‌های شیمیایی مجهز کردند، کشورهای منطقه با دلارهای نفتی به   ادامه ...

آموزشی

باشگاه پدیده ادعای استقلال را رد کرد

آموزشی