مجموعه اموزشی با محتوی های مختلف

بایگانی برای ‘آموزشی’

بررسی اجرای تبصره 18 قانون بودجه سال 97 در کمیسیون برنامه و بودجه

آموزشی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: پایش و عارضه یابی ۴۳۰ واحد‌های صنعتی استان در کلینیک کسب و کار آغاز شد.

آموزشی

ملی پوش تیم ملی دوچرخه سواری گفت: من به خودم قول کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا دوچرخه سواری را داده ام، اما قولی به مسئولان نمی‌دهم.

آموزشی

کشتی Happiness ۱ که چندی پیش به دلیل نقص فنی در موتورخانه به بندر جده عربستان منتقل شده بود، سرانجام روز گذشته و بعد از ۲ ماه و بیست روز، راهی آب‌های کشورمان شد.

آموزشی

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی خوزستان گفت:۳۰۰ میلیارد ریال برای ساخت بیمارستان تامین اجتماعی آبادان هزینه شد.

آموزشی

آیا زنیت، آزمون را به لیورپول یا لاتزیو می‌فروشد؟

آموزشی

وضعیت امروز ما در بحث تولید فیلم دقیقا مانند وضعیتی است که بهرام بیضایی در فیلم وقتی ما همه خوابیم نشان داده است و بیضایی به خوبی حدود 10 سال پیش وضعیت امروز سینمای ما را در حوزه تولید پیش‌بینی کرده بود و در آن فیلم نشان داده شده بود چگونه روش درست تولید یک فیلم به دلیل رفیق‌بازی، نفوذ سرمایه‌های غلط به انحراف می‌رود.

آموزشی

به گزارش حوزه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس در واکنش به احتمال تحریم ایران توسط لندن در واکنش به توقیف نفتکش این کشور توسط ایران در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: دولت بریتانیا باید مراقب نیروهای سیاسی داخلی باشد که می‌خواهند تنش موجود بین ایران و انگلیس را فراتر از مسئله کشتی‌ها گسترش دهند. این مساله در این شرایط بسیار حساس   ادامه ...

آموزشی

تصویب نرخ صادراتی برق برای تولید بیت‌کوین

آموزشی

راه‌اندازی مرکز ترک اعتیاد ویژه زنان متجاهر در پایتخت

آموزشی